Nowi klienci i 7 500 samochodów we flocie Getin Fleet na koniec I kw. 2017

W marcu 2017 roku flota finansowana i zarządzana przez Getin Fleet urosła do 7500 samochodów. Firma jest jedną z najprężniej rozwijających się spółek CFM na polskim rynku, co potwierdzają wyniki na koniec 2016 roku. Kluczem do sukcesu jest zaufanie klientów, których grono ostatnio powiększyło się m.in. o tak prestiżowe marki jak Bank Gospodarstwa Krajowego i Budimex.

Więcej…

   

Getin Fleet na Fleet Market 2016

22 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie, już po raz 8 odbyły się ogólnopolskie targi biznesowe i motoryzacyjne Fleet Market. Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wystawców, jak i gości w związku z czym nie mogło na niej zabraknąć również naszych przedstawicieli.

Więcej…

   

Już 5 000 pojazdów zarządzanych i finansowanych przez Getin Fleet

Liczba pojazdów we flocie Getin Fleet przekroczyła w tym miesiącu 5 000. To blisko 25 proc. przyrost liczby samochodów finansowanych i zarządzanych przez Firmę od początku roku. W ofercie Spółki znajdują się zarówno rozwiązania dopasowane do potrzeb sektora MSP, jak i dużych firm. Jednak to dzięki ofercie skierowanej do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw Getin Fleet odnotował tak duży przyrost tylko w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Więcej…

   

Rekordowe wyniki i nowi Klienci – podsumowanie roku w Getin Fleet

Ponad dwukrotny wzrost liczby pojazdów we flocie, rosnące portfolio Klientów oraz sukces autorskiego produktu – leasing mobilny – to bilans 2015 roku w Getin Fleet. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, opracowanej przez zespół specjalistów z bogatą praktyką na rynku CFM, Spółka nie przestaje się rozwijać.

Więcej…

   

Strona 1 z 6

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>