Zarząd Spółki i kluczowe osoby

 

KRZYSZTOF DUDZIAKKRZYSZTOF DUDZIAK - Prezes Zarządu

Ukończył Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii w tym studia podyplomowe w Katedrze Prawa Karnego o kierunku Prawo Karne Gospodarcze oraz Prawo Karne Skarbowe.

Karierę zawodową rozpoczął w 2002 r. w Europejskim Funduszu Leasingowym S.A. oraz Carefleet S.A. gdzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Zakupów, następnie jako Doradca Zarządu i Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w Idea Leasing S.A., później Prezes Zarządu Multifinance Expert Sp. z o.o., Prezes Zarządu IL Intermediary Sp. z o.o., dalej Członek Rady Nadzorczej Open Brokers S.A., Prezes Zarządu Idea Fleet S.A.

 
     
 

mczernyMICHAŁ CZERNY - Członek Zarządu

Karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku od współpracy w zakresie sprzedaży kredytów samochodowych z GBG S.A. i ubezpieczeń z PZU S.A.

Doświadczenie zawodowe stale poszerzał pracując jako Dyrektor Regionalny w Getin Banku S.A., następnie jako Dyrektor Sprzedaży Pośredniej w GE Money Bank S.A., dalej jako udziałowiec i Członek Zarządu Polkredyt Sp. z o.o. Później w Getin Noble Bank S.A jako Dyrektor Departamentu Sieci Pośredniej, Dyrektor Departamentu Sieci Dilerskiej, Doradca Zarządu Idea Banku na Ukrainie. Także w Getin Leasing jako Dyrektor Zarządzający Sprzedażą a obecnie jako Dyrektor Zarządzający Obszarem Finansowania Samochodów w Getin Noble Banku S.A. Były zawodnik Judo, medalista Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Europy i Świata Masters.
 
     
 

Andrzej OleschANDRZEJ OLESCH - Dyrektor Handlowy

Ukończył Uniwersytet Śląski, gdzie studiował na Wydziale Nauk Społecznych. Jest również absolwentem studiów MBA na kierunku Zarządzanie w Biznesie Międzynarodowym prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową i Franklin University, USA.

Karierę zawodową rozpoczął w 2006 r. w ALD Automotive Polska Sp. z o.o., gdzie pełnił funkcję Dyrektora Regionu Polski Południowej, zarządzając podległym Zespołem Sprzedaży oraz Zespołem Logistyki.

 
     
 

Aneta MarczewskaANETA MARCZEWSKA - MISIAK - Dyrektor Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Zakupów

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie studiowała Zarządzanie na Wydziale Cybernetyki. Ukończyła kurs na samodzielnego księgowego - bilansistę przeprowadzany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 r. w ALD Automotive Polska Sp. z o.o., gdzie pełniła funkcję Koordynatora Departamentu Customer Care/Back Office. Z Getin Fleet S.A. związana od 2014 r., kiedy to objęła funkcję Kierownika ds. Administracji i Relacji z Klientami, a obecnie sprawuje stanowisko Dyrektora Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Zakupów.