Company Management Board and key managers

 

KRZYSZTOF DUDZIAKKRZYSZTOF DUDZIAK - Prezes Zarządu

Ukończył Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii w tym studia podyplomowe w Katedrze Prawa Karnego o kierunku Prawo Karne Gospodarcze oraz Prawo Karne Skarbowe.

Karierę zawodową rozpoczął w 2002 r. w Europejskim Funduszu Leasingowym S.A. oraz Carefleet S.A. gdzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Zakupów, następnie jako Doradca Zarządu i Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w Idea Leasing S.A., później Prezes Zarządu Multifinance Expert Sp. z o.o., Prezes Zarządu IL Intermediary Sp. z o.o., dalej Członek Rady Nadzorczej Open Brokers S.A., Prezes Zarządu Idea Fleet S.A.

 
     
 

Grzegorz Dziok GFGRZEGORZ DZIOK – Wiceprezes Zarządu

Grzegorz Dziok to menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w segmencie usług finansowych w Polsce. Ekspert branży leasingowej.

Karierę zawodową rozpoczął w Europejskim Funduszu Leasingowym, od stanowiska doradcy leasingowego. Następnie zdobywał doświadczenia zawodowe m.in. jako Prezes w Spółce Brokerskiej MGT Sp. z o.o. Związany z Idea Leasing S.A. (obecnie Idea Getin Leasing S.A.) od samego początku jej istnienia, początkowo jako Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu (od 2012 r.), a od 2015 r. jako wiceprezes Zarządu Spółki, odpowiedzialny za obszar handlowy. Ponadto, pełnił funkcję członka Zarządu Getin Leasing S.A. Wiceprezes Zarządu Idea Fleet S.A.

 
     
 

Aneta MarczewskaANETA MARCZEWSKA-MISIAK - Dyrektor Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Zakupów

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie studiowała Zarządzanie na Wydziale Cybernetyki. Ukończyła kurs na samodzielnego księgowego - bilansistę przeprowadzany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 r. w ALD Automotive Polska Sp. z o.o., gdzie pełniła funkcję Koordynatora Departamentu Customer Care/Back Office. Z Getin Fleet S.A. związana od 2014 r., kiedy to objęła funkcję Kierownika ds. Administracji i Relacji z Klientami, a obecnie sprawuje stanowisko Dyrektora Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Zakupów.