Getin Fleet uczestnikiem Flotowego Spotkania Handlowego

There are no translations available.

20 października 2015 r. odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży flotowej – Flotowe Spotkanie Handlowe. Konferencja, zorganizowana przez magazyn „Flota Auto Biznes”, zgromadziła niemal 200 ekspertów i praktyków branży, wśród nich pojawili się również przedstawiciele spółki Getin Fleet.

Ideą zorganizowanego spotkania było przedstawienie zapotrzebowania firm produkcyjnych, handlowych i usługowych na produkty flotowe oraz zaprezentowanie praktycznych modeli zakupowych stosowanych w firmach pochodzących z różnych branż. Spotkanie podzielone zostało na dwie części – wykładową oraz sesję handlową. W trakcie tej drugiej eksperci ds. zakupów i zarządzania flotą dzielili się swoją wiedzą podczas indywidualnych rozmów. Był to również czas na budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Getin Fleet aktywnie bierze udział w spotkaniach branżowych i angażuje się w inicjatywy, które służą poszerzaniu i promocji wiedzy w obszarze zarządzania flotą. W tym roku spółka uczestniczyła również w Fleet Managment Forum oraz pojawiła się jako wystawca na Forum Fleet Managerów.

IMG 8098