Getin Fleet na VII ogólnopolskich targach Fleet Market 2015

There are no translations available.

Firma Getin Fleet była jednym z wystawców ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych –  Fleet Market 2015, które odbyły się 24 listopada br. w hali EXPO XXI w Warszawie.

Spotkanie przyciągnęło zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji. Wśród gości pojawili się właściciele firm, dyrektorzy administracyjni, finansowi, fleet managerowie, dyrektorzy ds. logistyki, przedstawiciele mediów ogólnopolskich i administracji państwowej. Targi były okazją do spotkania z przedstawicielami blisko 5 000 różnych przedsiębiorstw z całej Polski, zainteresowanych rozwiązaniami flotowymi oraz możliwościami oferowanymi przez najlepszych dostawców tego typu rozwiązań na polskim rynku.

Eksperci Getin Fleet, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży CFM, pomagali uczestnikom targów w trafnej analizie potrzeb flotowych ich firm oraz dopasowaniu odpowiednich, odpowiadających na ich potrzeby rozwiązań. Goście mogli zapoznać się z ofertę spółki oraz poznać szczegóły dotyczące poszczególnych opcji dotyczących firmowej floty, takich jak wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, leasing z serwisem oraz zarządzanie.

IMG 8592