Już 4 000 pojazdów we flocie Getin Fleet

There are no translations available.

Getin Fleet pnie się do góry, konsekwentnie rozbudowując swoją flotę. Spółka osiągnęła właśnie kolejny poziom w realizacji przyjętej strategii rozwoju i zarządza obecnie 4000 pojazdów. Rośnie także portfolio klientów firmy. W ostatnim czasie, do grona międzynarodowych korporacji, przedstawicieli sektora MSP oraz jednostek administracji państwowej, które wybrały ofertę Getin Fleet dołączyła Agencja Rynku Rolnego.

 W ciągu zaledwie kilku miesięcy, od sierpnia br., liczba samochodów we flocie Getin Fleet wzrosła o 1000 pojazdów i dzisiaj wynosi już 4000 aut. Tak dynamiczny wzrost i duże zainteresowanie ofertą spółki to zasługa zróżnicowanej, elastycznej oferty stworzonej przez ekspertów rynku CFM. Chętnie korzystają z niej zarówno duże, międzynarodowe koncerny, jak i instytucje administracji publicznej czy też firmy z sektora MSP.

Do szerokiego i zróżnicowanego grona współpracujących z Getin Fleet firm w listopadzie br. dołączyła Agencja Rynku Rolnego – instytucja odpowiedzialna m.in. za realizację niektórych zadań polityki rolnej w naszym kraju. Rozszerzyła ona tym samym dotychczasowe portfolio klientów spółki.

Getin Fleet to spółka należąca do grupy kapitałowej Getin Noble Bank S.A. Szczegóły na temat oferty firmy dostępne są na stronie www.getinfleet.pl.