Getin Fleet na Fleet Market 2016

There are no translations available.

22 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie, już po raz 8 odbyły się ogólnopolskie targi biznesowe i motoryzacyjne Fleet Market. Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wystawców, jak i gości w związku z czym nie mogło na niej zabraknąć również naszych przedstawicieli.

 Na stoisku Getin Fleet prezentowaliśmy nasze rozwiązania skierowane do wszystkich firm niezależnie od wielkości i potrzeb, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw. Duże zainteresowania uczestników targów świadczy, że nasza oferta doskonale wpisuje się w coraz szybciej rosnący rynek wynajmu długoterminowego w naszym kraju. Jesteśmy pewni, że dziesiątki rozmów, które odbyliśmy przełożą się na cenne relacje biznesowe i wielu zadowolonych Klientów.

Na targach kilkudziesięciu wystawców zaprezentowano ponad 18 premierowych modeli i ponad 100 nowych samochodów oraz wiele rozwiązań z zakresu monitorowania, ubezpieczenia czy serwisowania firmowej floty. Poza częścią wystawienniczą odbyła się również konferencja poświęcona rozwiązaniom i zmianą prawnym i podatkowym z zakresu podatku VAT, dochodowego i rozliczeń samochodów firmowych w Polsce. Frekwencja i duże zainteresowanie wykładami świadczyło, że perspektywy dla rynku fleet są bardzo dobre.

Imprezę odwiedziło ponad 7 tysięcy osób. Cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią i na pewno spotkamy się na kolejnej edycji.

20161122 102216 resized