10 000 samochodów Getin Fleet na koniec 2017 roku

There are no translations available.

Duża dynamika i innowacje
 
Getin Fleet jest jedną z najprężniej rozwijających się spółek CFM na polskim rynku. W pierwszym kwartale 2017 roku flota finansowana i zarządzana przez spółkę urosła do 7500 samochodów, a  do końca roku przekroczy 10 000 samochodów. Kluczem do sukcesu firmy jest reputacja – wyrażająca się m.in.   w   zaufaniu Banku Gospodarstwa Krajowego i Budimexu – oraz doświadczenie i motywacja zespołu Getin Fleet, który stara się każdorazowo indywidualnie podchodzić do potrzeb klientów. 
 
Od początku istnienia, czyli od 2013 roku, Getin Fleet dynamicznie się rozwija. Rok 2015 zakończył z wynikiem 4182 pojazdów, a kolejnym imponującym wynikiem było powiększenie posiadanej floty w 2016 roku o ponad 2500 następnych samochodów.
W minionym roku spółka koncentrowała się na rozwoju jednego ze swoich flagowych produktów – leasingu mobilnego. Autorskie rozwiązanie dedykowano przedsiębiorcom, którzy posiadają niewielką flotę samochodową lub nawet jeden pojazd. Leasing mobilny łączy wynajem z serwisowaniem pojazdu i pozwala właścicielom firm z sektora MSP korzystać z możliwości finansowych, jakie oferuje wynajem długoterminowy. To m.in. popularność tego rozwiązania przyczyniła się do intensywnego wzrostu liczby pojazdów we flocie Getin Fleet. Ale nie tylko – ponad 1100 umów zawarto już bowiem także w ramach CarBenefit.
 
Jest to innowacyjny na polskim rynku benefit pracowniczy, wpływający bardzo korzystnie na motywację zespołów. Pracownicy firmy biorącej udział w programie mogą dzięki niemu w prosty i przejrzysty sposób leasingować samochody na warunkach specjalnych, dotychczas dostępnych tylko dla klienta korporacyjnego. Bezdyskusyjną zaletą dla pracodawcy jest możliwość bezkosztowego podniesienia satysfakcji z zatrudnienia oraz lojalności pracowników. Dla pracownika – możliwość użytkowania nowego samochodu nawet o 60% taniej niż według standardowych, rynkowych stawek oraz komfort i bezpieczeństwo: fabrycznie nowy samochód z pełnym zakresem usług dodatkowych.
 
Oferowany w Getin Fleet wynajem długoterminowy pomaga firmom optymalizować koszty finansowania samochodów służbowych, a powierzenie opieki nad flotą zewnętrznym specjalistom pozwala pracownikom skupić się na pracy i na generowaniu przychodów dla swoich pracodawców. 
 
Prestiżowi klienci
 
Rok 2017 przyniósł również sukcesy w zwiększeniu liczby klientów spółki Getin Fleet. Do grona korzystających z usług firmy dołączyły m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Budimex SA.
 
Bank Gospodarstwa Krajowego jest jedyną taką instytucją w Polsce – państwowym bankiem rozwoju. Getin Fleet zwyciężył w przetargu publicznym, rozstrzygniętym w lutym 2017 roku i w ramach usługi wynajmu długoterminowego dostarczył do BGK 40 nowych samochodów.
 
Getin Fleet został również dostawcą usługi wynajmu długoterminowego dla spółek z grupy Budimex SA, tworzących jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jej budowana od wielu lat flota liczona jest aktualnie w setkach pojazdów.
 
Mamy nadzieję, że tendencja wzrostowa utrzyma się także w roku 2018 i do grona zadowolonych klientów Getin Fleet dołączą kolejne firmy – zarówno małe, jak i te nieco większe.