Opel Leasing Mobilny

There are no translations available.

 

Getin Fleet S.A. we współpracy z General Motors Poland, producentem i dystrybutorem marki Opel wdrożył program finansowania pojazdów służbowych – Opel Leasing Mobilny. Jest to produkt, który ma na celu pomóc przedsiębiorcom optymalizować budżet i efektywniej zarządzać flotą samochodową.

Kluczowym założeniem wprowadzonego produktu, Opel Leasing Mobilny, jest ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu poprzez zdjęcie z nich obowiązku zarządzania pojazdami służbowymi. Wszystkie kwestie związane z samochodami pozostają w rękach wyspecjalizowanej firmy, a przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na prowadzeniu działalności. Najnowsza oferta Getin Fleet S.A. i GM Poland gwarantuje wynajem nowego samochodu bez opłaty wstępnej, niską ratę, ubezpieczenie samochodu oraz serwis w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Opel. Dodatkowo przedsiębiorca ma zapewniony dostęp do samochodu zastępczego na czas ewentualnej naprawy pojazdu, co daje mu pełną mobilność zawodową. Opel Leasing Mobilny umożliwia Klientowi ponoszenie kosztów jedynie za rzeczywiste zużycie pojazdu. Klient ma możliwość wykupu auta, za cenę która zostaje z góry ustalona w umowie. Nie jest to jednak opcja obligatoryjna.

Opel Leasing Mobilny to nowa propozycja dla właścicieli małych i średnich firm przygotowana przez Getin Fleet S.A. wspólnie z GM Poland. Jest to leasing z serwisem, sprzedawany w sieci ASO Opel. Podjęcie współpracy przez obydwie marki jest kolejnym etapem rozwoju Getin Fleet S.A. oraz realizacji strategii wprowadzania najdogodniejszych opcji i atrakcyjnych produktów dla przedsiębiorców.