Zarząd Spółki i kluczowe osoby

 

KRZYSZTOF DUDZIAKKRZYSZTOF DUDZIAK - Prezes Zarządu

Ukończył Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii w tym studia podyplomowe w Katedrze Prawa Karnego o kierunku Prawo Karne Gospodarcze oraz Prawo Karne Skarbowe.

Karierę zawodową rozpoczął w 2002 r. w Europejskim Funduszu Leasingowym S.A. oraz Carefleet S.A. gdzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Zakupów, następnie jako Doradca Zarządu i Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w Idea Leasing S.A., później Prezes Zarządu Multifinance Expert Sp. z o.o., Prezes Zarządu IL Intermediary Sp. z o.o., dalej Członek Rady Nadzorczej Open Brokers S.A., Prezes Zarządu Idea Fleet S.A.

 
     
 

Aneta MarczewskaANETA MARCZEWSKA - MISIAK - Dyrektor Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Zakupów

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie studiowała Zarządzanie na Wydziale Cybernetyki. Ukończyła kurs na samodzielnego księgowego - bilansistę przeprowadzany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 r. w ALD Automotive Polska Sp. z o.o., gdzie pełniła funkcję Koordynatora Departamentu Customer Care/Back Office. Z Getin Fleet S.A. związana od 2014 r., kiedy to objęła funkcję Kierownika ds. Administracji i Relacji z Klientami, a obecnie sprawuje stanowisko Dyrektora Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Zakupów.