Happy Miles
pierwszy najem dla konsumenta liczony kilometrami

Płać tyle ile wyjeździsz!

Usługa Happy Miles to unikalne na polskim rynku rozwiązanie, dzięki któremu najem samochodu jest teraz wygodniejszy niż kiedykolwiek. Miesięczna rata najmu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez wynajmowany pojazd. Poza finansowaniem auta oferujemy również pełną obsługę serwisową wraz z gwarancją mobilności i kompletem opon zimowych. Dodatkowo udostępniamy Ci bogaty pakiet rozwiązań technologicznych, obejmujących m.in. analizę stylu jazdy czy eco driving.

Przykładowa rata miesięczna:

samochod-osobowy

Opel Corsa 1.2 Essentia

38 gr/km

+426,74 zł/mies.
samochod-osobowy-kombi

Fiat 500 1.2 Pop

39 gr/km

+429,80 zł/mies.
samochod-dostawczy

Opel Astra V 1.4 T Essentia

50 gr/km

+535,31 zł/mies.

Aplikacja Happy Miles

Przyjazna, intuicyjna aplikacja pomoże Ci w każdym czasie zlokalizować swój pojazd na mapie, dzięki czemu będziesz w stanie odnaleźć go jeśli np. parkujesz w miejscu, które odwiedzasz po raz pierwszy.

Dzięki Happy Miles zwiększysz też bezpieczeństwo swoich bliskich- np. powierzając auto dziecku będziesz w stanie kontrolować na bieżąco jego lokalizację jak również prędkość z jaką się porusza.

Możesz korzystać z aplikacji w każdej chwili, logując się na swoje konto w Internecie bądź korzystając z wersji mobilnej.

flota-pojazdow

EcoDriving

Aplikacja Happy Miles pozwoli Ci również na poprawę Twojego stylu jazdy. Elektroniczny coach pokaże, w którym miejscu na trasie zahamowałeś zbyt ostro lub zbyt mocno nacisnąłeś na pedał gazu. Zmiana nawyków związanych ze sposobem prowadzenia auta przełoży się dzięki temu nie tylko na oszczędności związane z eksploatacją pojazdu ale przede wszystkim na bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

ecodriving

Formularz kontaktowy

Oświadczam, iż podane wyżej dane osobowe przekazuję dobrowolnie i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 Ł.j., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Getin Rent Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździsta 66 w celach marketingowych. Przyjmuję, też do wiadomości, iż:
-powyższe dane zbierane są przez Getin Rent Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździsta 66, który jest administratorem tych danych osobowych,
-przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów lub usług oferowanych przez Getin Rent Sp. z o.o.- w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej.

 

Wysokość miesięcznych rat najmu na km jest przykładowa i została obliczona dla 48 miesięcy okresu trwania umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny, komplet opon zimowych. Wysokość miesięcznych rat kalkulowana jest z uwzględnieniem faktycznie przejechanych kilometrów i może ulegać zmianie w trakcie trwania umowy. Zawarcie Umowy i jej warunki uzależnione są każdorazowo od przedstawienia przez zainteresowanego produktem informacji i danych wymaganych przez Getin Rent Sp. z o.o., od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz od ryzyka i warunków transakcji. Zawarcie umowy może nastąpić po uzgodnieniu wszystkich warunków umowy pomiędzy stronami wyłącznie w formie pisemnej. Szczegóły usług w zakresie najmu, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, oraz warunki zawarcia umowy najmu dostępne są w oddziałach Getin Rent Sp. z o.o.