Rent a car

Planujesz dłuższą podróż i nie chcesz zostawiać samochodu na lotnisku? A może wyjechałeś na wakacje i żałujesz, że nie wziąłeś samochodu ze sobą? W obu przypadkach jest na to całkiem proste rozwiązanie – rent a car, czyli wynajem krótkoterminowy. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a wypożyczymy Ci odpowiedni samochód. Nie ma dla nas znaczenia czy potrzebujesz go na kilka godzin czy kilkanaście dni – oferta rent a car w Getin Fleet jest bardzo elastyczna, dzięki czemu każdy klient otrzymuje od nas dokładnie to, czego w danej chwili potrzebuje – mały samochód miejski, coś większego, bardziej luksusowego – model i klasa samochodu jest ustalana każdorazowo.

Oferta rent a car to dobra opcja dla tych, którzy potrzebują samochodu, ale nie chcą go od razu kupować. Duża część naszych klientów stanowią przedsiębiorcy – możliwość wynajęcia samochodu w dowolnym miejscu i na dowolny wymiar czasu sprawia, że oferta ta jest korzystna w przypadku wszelkich podróży służbowych – zamiast rozdysponowywać samochodami firmowymi, które przecież mogą być potrzebne na miejscu, wystarczy skorzystać z rent a car i można spokojnie i bez zmartwień wysłać pracownika w podróż służbową.

Podobne podejście mają firmy o działaniach sezonowych – po co kupować samochód, skoro jest on potrzebny np. tylko zimą? O wiele rozsądniejszym rozwiązaniem jest tutaj wynajem krótkoterminowy – klient płaci za faktyczne użytkowanie samochodu, a nie za to, że stoi on w garażu. Oczywiście do Getin Fleet zgłasza się też całkiem sporo klientów, którzy wybierają rent a car z powodu zdarzeń losowych – w momencie gdy samochód firmowy zostaje uszkodzony, firma najczęściej nie może sobie pozwolić na brak mobilności, ponieważ oznacza to dla niej stratę. Między innymi dla takich sytuacji istnieją firmy takie jak Getin Fleet – masz uszkodzony samochód, zamówione auto nie dojechało na czas, a Ty potrzebujesz pojazdu – wystarczy, że zadzwonisz do nas, a jak najszybciej zapewnimy Ci środek transportu. Mamy świadomość tego jak ważna jest w dzisiejszych czasach mobilność.