Wynajem krótkoterminowy

Zastanawiasz się nad specyfiką wynajmu krótkoterminowego? Na Zachodzie to bardzo popularna opcja, wykorzystywana zarówno przez osoby prywatne, jak i małe i duże przedsiębiorstwa. Wynajem krótkoterminowy posiada wiele zalet, jednak jedna z nich wyróżnia się szczególnie – w każdej chwili możesz zdecydować się na wynajem i pozyskać w ten sposób samochód, nie kupując go jednocześnie na własność. Niezależnie od tego czy potrzebujesz go na jeden dzień czy na dwa tygodnie, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a na pewno dojdziemy do porozumienia.

Wynajem krótkoterminowy pojedynczego samochodu to najczęściej opcja, na którą decydują się osoby, które muszą coś załatwić, przebywają na szkoleniu czy delegacji w innym mieście lub chcą odbyć dłuższą podróż, z której zamierzają wrócić w inny sposób. Najczęściej jednak na wynajem krótkoterminowy decydują się przedsiębiorcy. Niektóre firmy prowadzą swój biznes w oparciu właśnie o wynajem krótkoterminowy - potrzebują pojazdów na określony czas w sezonie albo cyklicznie co tydzień, żeby coś przewieść. Nie znaczy to jednak, że tylko dla takich firm wynajem krótkoterminowy jest korzystny – w każdym przedsiębiorstwie zdarzają się sytuacje awaryjne, gdy np. samochody docelowe nie dotrą na czas, dojdzie do jakiejś awarii albo wypadku. Warto też pomyśleć o takim rozwiązaniu, gdy trzeba wysłać pracownika w podróż służbową albo gdy okaże się, że będąc w innej części kraju czy świata oczekuje się od nas mobilności.

Wynajem krótkoterminowy to jedno z najszybszych rozwiązań, które Getin Fleet oferuje swoim klientom. Dzięki tej opcji nie musisz wydawać pieniędzy na zakup nowych samochodów, zamiast tego oferujemy Ci ich wypożyczenie na korzystnych warunkach (na pewno mniejszych niż to ile musiałbyś wydać przy ich zakupie). Wybierając wynajem krótkoterminowy w Getin Fleet, otrzymujesz wysokiej jakości samochód do Twojego całkowitego użytku, jednocześnie też zyskujesz spokój – to na nas spoczywają wszystkie sprawy organizacyjne, wypełnianie formalności i dbanie o mobilność leasingowanego przez ciebie samochodu – pokrywamy wszelkie koszty serwisowe oraz szkody komunikacyjne. Przez cały czas najmu zapewniamy ci też niezmienne oprocentowanie.

W wielkim skrócie, wynajem krótkoterminowy to rozwiązanie:

  • błyskawiczne, będące odpowiedzią na Twoje potrzeby
  • indywidualnie dopasowane do Ciebie
  • dostępne na terenie całego kraju
  • nie pociągające za sobą zobowiązań długoterminowych
  • oferujące dostęp do różnych modeli samochodów