Zarządzanie flotą samochodów / pojazdów

  zarządzanie

Jeżeli posiadasz własną Flotę pojazdów, sam nią zarządzasz, jednak sprawia to problemy dla Twojej firmy, GetinFleet może przejąć wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem aut.

Możemy zaoferować usługę na kosztach zryczałtowanych co oznacza, że płacisz z góry ustaloną kwotę za zarządzanie pojazdami, a my ponosimy ryzyko bieżących kosztów napraw. Możesz również wybrać ofertę zarządzania na kosztach rzeczywistych i w tym przypadku również my zajmujemy się organizacją napraw, kontrolą bieżących wydatków, a po weryfikacji zasadności i zakresu kosztów związanych z użytkowanymi samochodami, refakturujemy koszty na Twoją firmę.

W ramach usługi zarządzania flotą otrzymujesz świadczenia dodatkowe wybrane z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez naszą firmę – szczegóły są opisane w poszczególnych zakładkach:

Prosimy o kontakt, a nasz Zespół Handlowy służy pomocą. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zaproponujemy spotkanie i po analizie Twoich potrzeb przygotujemy dedykowaną ofertę handlową.